Nieuwsbericht

Oproep vrijwilligers

 

Wist u dat al het werk dat op dit moment gedaan wordt, vrijwilligerswerk is? We hebben al diverse leerkrachten en andere onderwijsprofessionals bereid gevonden om belangeloos mee te denken en te werken aan de totstandkoming van onze school, waarvoor heel veel dank!

Daarnaast zijn er in de komende tijd ook praktische handen nodig voor allerlei hand-en-spandiensten. Denk hierbij aan het ondersteunen bij de organisatie van bijeenkomsten, de voorbereidingen van ons buitenonderwijs op de buitenlocatie of het ophalen van inventaris.

Wij zoeken daarom mensen die deel uit willen maken van onze vrijwilligerspool. Draag je ons initiatief een warm hart toe en wil je je praktisch inzetten voor onze nieuwe school? Mail ons dan!

Om op de hoogte te blijven van de ontwikkelingen kunt u zich aanmelden voor onze nieuwsbrief.

    Naam:

    E-mailadres:

    Ik heb interesse als:
    OuderProfessional

    Uw gegevens worden vertrouwelijk behandeld en enkel gebruikt om contact met u op te nemen en u op de hoogte te houden van de laatste ontwikkelingen.